Dobré vibrácie, dobrý život By _Dennyto

05.08.2021

Na knihu "Dobré vibrácie, dobrý život" od @vydavatelstvo_tatran som dostala veľa dotazov. Môžem s čistým svedomím povedať, že táto kniha ma podľa názvu vôbec neoslovila. Myslela som, že toto bude kniha plná takých zvláštnych myšlienok a úvah, v ktorých nebudem vidieť zmysel. Opak je pravdou...
Osobne si myslím, že táto kniha poslúži každému kto chce nájsť návod alebo chce vstúpiť do sveta rozvoja svojej pozitivity, sebalásky či sebavedomia. Myslím, že každý kto cíti potrebu pracovať na rozvoji týchto vlastností, by mal začať práve touto knihou.


Nájdeš tam veľa informácií, ktoré už dobre poznáš a už si ich niekde počul/a. Napríklad ako: obklopuj sa pozitívnymi ľuďmi, dopraj si oddych, dbaj o svoju výživu a mnoho ďalších... Povedzme si na rovinu, opakovanie je matka múdrosti, takže sa nič nestane keď si to prečítaš opäť a začneš to praktizovať. Potom v knihe nájdeš rozobraté témy ako vďačnosť, prácu s emóciami, dokonca na pár stranách nájdeš návod ako začať meditovať.


Rozhodne je táto kniha začiatkom, jednoduchým návodom a príručkou ako začať postupne malými krokmi meniť svoj život a svoje myslenie. Nájdeš tam stručné a jasné informácie. Keď ťa záujme nejaká konkrétna téma, určite nájdeš ďalšiu knihu, v ktorej sa dozvieš viac, ale kniha "Dobré vibrácie, dobrý život" je odrazový mostík pre prácu na sebarozvoji. Po jej prečítaní, alebo v priebehu čítania, začni praktizovať to čo sa v nej píše. Nezabudni, bez tvojej činnosti zmena nikdy nepríde!

Knihu si môžete kúpiť tu.

Autor : Vex King

Vydavateľstvo  :Tatran 

Recenziu spracovala : Deny 

Ak chcete vidieť viac z tvorby _Dennyto, tak navštívte jej Instagramový profil @_Dennyto, alebo jej osobný blog na www.dennyto.sk