Dušan Kadlec - Zo dna ku hviezdam

11.03.2021

Túto knihu som dostal do rúk, keď som zvádzal jednu z najdôležitejších bitiek svojho života. Boj so závislosťou na alkohole a všeličom inom. Preto sa touto cestou chcem poďakovať @motivationman_sk za to, že uzrela svetlo sveta. A aj mne dodala silu bojovať.

Aj keď priznávam, mal som obavy, pretože to bola prvá kniha slovenského autora, ktorú som na túto tému čítal. Avšak tieto obavy sa veľmi rýchlo rozplynuli.

Kniha je napísaná svojským a veľmi príjemným štýlom autora, ktorá sa opiera o jeho zážitky a prežívanie rôznych životných situácií. Opisuje v nej veľmi pôsobivo svoje bolesti, životné pády a sklamania, ktorým sa dokázal vzoprieť a vziať život do vlastných rúk.
Sám som bol prekvapený, akú silu mi kniha dodala a dá sa povedať, že sa nesie odvtedy so mnou. Obsahuje aj veľa citátov, ktoré sú príhodne zakomponované do textov jednotlivých kapitol.

Obľúbený citát
"Tam vonku sú ľudia, ktorí sa modlia za to, čo ty máš"

O autorovi

Dušan Kadlec je mladý slovenský autor kníh s motivačnou tématikou. Narodil sa a aj v súčasnosti žije v Bratislave. Sám seba nazýva a charakterizuje : Športovec. Online marketér. Idealista. Vizionár. Snílek. Bloger. Priateľ. Syn. Cestovateľ. Milovník života. Bojovník. A popri tom všetkom stále obyčajný chalanisko.

Patrí k vyhľadávaným a úspešným autorom motivačnej literatúry a to aj napriek jeho mladému veku. Jeho prvá kniha sa stala bestsellerom na slovenskom trhu už 11 dní, od jej uvedenia na trh. Je aktívnym aj na sociálnych sieťach, kde pravidelne zásobuje svojich fanúšikov článkami pre osobnostný rozvoj, citátmi známych osobností a najnovšie aj skvelými podcastmi.

oficiálna webstránka : www.motivation-man.sk