Jon Acuff - Dokonči to

09.03.2021

Po dlhom čase oddychovka, ktorá bola zjedená za štyri dni. Poskytuje netradičný pohľad na tému pracovnej produktivity. Určite sa v nej nájde každý z nás, ktorý má veľa nápadov, snov, túžob. Začne pracovať na ich dosiahnutí a ... V určitej fáze procesu to často vzdá, zahodí, lebo... Lebo to nie je DOKONALÉ... Poznáte to? Ja dokonale.
Obsahuje pár jednoduchých rád, na ktoré netreba ani vysokú školu s odborom jadrová fyzika. To, ako sú rady autora aplikovateľné v praxi, si vyskúšam v nasledujúcich dňoch, prípadne týždňoch, aby som vedel zhodnotiť. Autor neposkytuje priamo odpovede, skôr núti čitateľa tieto odpovede hľadať vo svojom konaní pri plnení si svojich úloh.

Veľké plus, že som sa pri niektorých častiach veľmi dobre pobavil. Autorov štýl písania je naozaj obdivuhodný :-)

O autorovi

Jon Acuff je americký spisovateľ, autor siedmych kníh, vrátane Wall street journal bestselleru Dokonči to. Podľa INC magazínu patrí medzi 100 najlepších motivačných rečníkov. Prednášal pre mnohé nadnárodné spoločnosti, akými sú napríklad Nokia, Nissan, či Microsoft.

Jeho aktivita na sociálnych sieťach mu prinieslo takmer 300 tisíc followerov na Twitteri, 187tisíc na facebooku a jeho instagramový účet sleduje viac ako tisíc ľudí. V súčasnosti dokončuje svoju novú knihu Soundrack, ktorá by mala uzrieť svetlo sveta v Apríli 2021.

Popri svojich aktivitách sa venuje aj filantropií a jeho ostatným počinom v tejto sfére bolo to, že sa podieľal na výstavbe dvoch materských škôl v chudobných častiach Vietnamu. Radi ho vyhľadávajú aj reportéri rôznych televíznych staníc a je častým hosťom rôznych talkshow či už na CNN, alebo FOX news.

Oficiálna webstránka : www.acuff.me