Katarína Brňáková - Na živote je krásne aj to ...

11.03.2021

Po predchádzajúcej knihe zaslúžený oddych v podobe veľmi milej knihy od slovenskej autorky. Prvá kniha, ktorá sa mi dostala do rúk a bola napísaná, keď už šarapatila na Slovensku pandémia Covidu.
Kniha sa dá nazvať aj ako akási spoveď matky a jej prežívanie rôznych životných situácií. Kniha mi vo veľa veciach pripomína knihu Jacka Canfielda - Slepačia polievka pre dušu.
Je však napísaná dovolím si povedať že autentickejšie a uveriteľnejšie. Jednoduché, krátke príbehy z bežných dní, avšak s poučeniami, ktoré v bežnom, uponáhľanom živote často prehliadame.
Úprimne, pri jednotlivých príbehoch som sa naozaj že zamyslel a aj keď knihu som prečítal pomerne rýchlo, zanechala vo mne veľmi príjemné pocity.
Odporúčam túto knihu každému, kto si chce oddýchnuť. A je vhodná aj pre motivujúcich sa začiatočníkov.

O autorke

Katarína Brňáková je spoluautorkou jedinej knihy na Slovensku s doživotným titulom "Inovatívny čin roka". Je zakladateľkou medzinárodnej kampane na podporu vzťahovej výchovy a matka troch detí. Jej pracovný život sa taktiež točí okolo jej srdcovej záležitosti, ktorou je, ako to ona nazýva "milé, malé vydavateľstvo" TOP1 knihy.

Sama seba charakterizuje ako večnú študentku sebalásky a lásky k životu. Jej knihy sú autentickým vyjadrením prežívania v súčasnej dobe a poskytujú čitateľom úplne triezvy a reálny pohľad na "bežné dni."

Oficiálna webstránka : www.top1knihy.sk