Napoleon Hill - Mysli a zbohatni

09.03.2021

No... Ehm... Čo by som napísal? Rýchlo kúpiť, objednať prečítať, nechať ju potom na mieste, kde má na ňu človek stále dosah. A prečítať druhý, tretí, štvrtý krát.

Aj napriek tomu, že bola napísaná takmer pred sto rokmi, je stále aktuálna. A obzvlášť v dobe v ktorej momentálne žijeme. V dobe neistoty, pádov a strachu.

Kniha je aplikovateľná na akúkoľvek oblasť života, preto by som ju možno zaradil aj medzi povinnú literatúru na stredných školách (skúsim napísať p. ministrovi školstva či by nad tým neporozmýšľal)
Mnohé knihy písané 80 - 90 rokov po tejto knihe len potvrdzujú fakty, ktoré sú uvedené v tejto knihe. Samozrejme už nikto nevynalieza žiarovky a telegrafy.. Vo svojej podstate však všetci novodobí vynálezcovia používajú rovnaké metódy, ako Edison, alebo Henry Ford.
A už len to, že autor venoval tejto knihe 25 rokov svojho života, hovorí za všetko... Aj Napoleon Hill je legendou a možno nevedome sám potvrdil svoje tvrdenia v knihe tým, že toto jeho dielo je aj po 100 rokoch stále "čítané".

Ak Vás recenzia zaujala, knihu si môžete kúpiť. Kliknite na tlačidlo nižšie.